Owijarki do palet Tosa

Obniż koszty przygotowania palety do dystrybucji i zwiększ wydajność procesu, nawet do 160 palet na godzinę!

Zyskaj bardziej stabilne owinięcie i zapobiegnij uszkodzeniom towaru w trakcie transportu.

Automatyczne owijarki do palet firmy Tosa wyróżniają się na tle rynku dzięki swojemu podejściu opartemu na minimalizacji kosztów konserwacji. Przekłada się to na oszczędność czasu i pieniędzy poprzez eliminację przestojów i kosztownych napraw. Dzięki temu rozwiązania generują rzeczywiste oszczędności na konserwacji sięgające nawet 75%. Elementy, na których występuje szczególna redukcja kosztów w zakresie konserwacji to pasy zębate (których nie trzeba smarować), sekcje podnoszące (wstępnie nasmarowane na zawsze), urządzenia przesuwne, czy trasy kablowe.

Szeroka oferta owijarek jest przeznaczona do różnego typu produktów z różnych branż. Od sektora mleczarskiego, winiarskiego, napojowego, czy ogólnie spożywczego, przez owijanie kartonów, stalowych bębnów, aż po elektronikę i meble. Rodzaje ładunków mogą mieć różne ułożenie, kształt i wielkość, co nie stanowi problemu dla automatycznych owijarek Tosa. Automatyzacja to nie tylko poprawa efektywności procesu owijania, ale również sprawniejsze zarządzanie danymi, kontrolowanie i przewidywalność procesowa, czy możliwość uwolnienia pracowników do mniej obciążających prac.

Owijarki są wyposażone w różne funkcje i ustawienia, które pozwalają dostosować proces do konkretnych potrzeb. Można ustawić różne tryby owijania w zależności od rodzaju towaru, rozmiaru palety i innych czynników. Dzięki temu można uzyskać bardziej stabilne owinięcie i zapobiec uszkodzeniom towaru w trakcie transportu.

Owijarka ze stołem obrotowym, ramieniowa i pierścieniowa – zależnie od potrzebnej wydajności – do 160 palet na godzinę.

Linie owijania palet oferujemy razem z montażem i 12-miesięczną gwarancją.