Porozmawiaj z doradcą

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod +48 513 221 627
i skorzystaj z indywidualnej porady eksperta.

Piotr Soja

Inżynier Sprzedaży

Formularz kontaktowy

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Polityka prywatności oraz warunki.

  Podczas naszej konsultacji…

  Nie tylko doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie problemów. Dodatkowo usprawnimy Twój biznes za pomocą najlepszych produktów i usług. Możemy:

  • umówić audyt,
  • przygotować ofertę,
  • zaplanować działania,
  • stworzyć harmonogram prac,
  • dobrać materiały, produkty lub usługi.

  Konsultację zawsze prowadzi dedykowany specjalista, którego wiedza oraz kompetencje odpowiadają Twojemu wyzwaniu. W zależności
  od Twoich potrzeb i oczekiwań, możemy przyjechać do Twojej firmy albo przeprowadzić konsultację zdalnie.

  Stawiamy na rozmowę oraz wspólne poszukiwanie rozwiązań.
  Na długoterminowe relacje, podczas których możesz skontaktować się nami w każdej chwili. Zyskujesz pewność, że jesteśmy dla Ciebie dostępni i zrealizujemy Twoje wyzwanie.

  Najnowsze technologie to naprawdę nie wszystko

  Innowacyjne rozwiązania zapewniają korzyści, których wartość obliczymy dla Ciebie
  na początku współpracy.

  Partnerskie relacje dostarczą Ci dodatkowe benefity.

  • Terminowość i pełna kontrola

   Działamy bez opóźnień oraz w przyjętym budżecie. Dokładnie w terminie, a często również przed. Właściwe tempo naszych prac zobaczysz od razu, dzięki bieżącemu raportowaniu z naszej strony. Wszystko pod Twoją kontrolą.

  • Kompleksowe doradztwo

   Na nasze doradztwo możesz liczyć nie tylko w fazie projektowej, ale również podczas realizacji, gdy pojawią się komplikacje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także po zakończeniu projektu.

  • Nasi eksperci, nasza logistyka

   Stworzyliśmy swój Dream Team specjalistów, o który dbamy od lat. Ci eksperci będą pracować dla Ciebie. A nasza logistyka przejmie kwestie transportowe i zaopatrzeniowe.

  • Najwyższa jakość dla Ciebie

   Każdy projekt realizujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz materiałów renomowanych marek. Zyskujesz więc pewność, że Twoja realizacja będzie wyróżniać się najwyższą jakością.

  • Oszczędność czasu

   W ciągu ponad 35 lat działalności staliśmy się światowym liderem rynku elektrotechniki, automatyki, robotyki oraz mechaniki przemysłowej. Możesz polegać na naszych kompleksowych rekomendacjach i dzięki temu zaoszczędzić czas, potrzebny na opracowanie własnych rozwiązań.

  • Ponad Twoje oczekiwania

   Nasi inżynierowie to innowatorzy. Dla ich projektów realizacja wyznaczonych przez Ciebie celów to minimum. Standardem jest wykraczanie poza oczekiwane standardy. Abyś Ty osiągał jeszcze więcej.

  Opinie partnerów
  o naszej współpracy

  Ikona

  Zautomatyzowana linia pakująco-paletyzująca pozwala na osiąganie pełnej wydajności naszych linii produkcyjnych. Wszystkie czynności, wymagające pracy fizycznej, są wykonywane przez odpowiednie roboty, zapewniając bezpieczeństwo i ergonomię pracy dla operatorów linii produkcyjnych.

  Jakub Raczyński,

  Zastępca Dyrektora ds. Produkcji Efekt Plus

  Ikona

  Mając na uwadze bardzo napięte terminy realizacji inwestycji firma Proster wywiązała się z powierzonych zadań w sposób wyróżniający. Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z ustalonym harmonogramem, przy zachowaniu dużej dbałości o wysoką jakość montażu, estetykę i funkcjonalność. Na podkreślenie zasługuje również profesjonalizm i duże zaangażowanie całego personelu oraz nadzór firmy. Oprócz tego także właściwa organizacja prac na budowie, a także dbałość o bezpieczeństwo robót.

  Michał Biedrzycki,

  Managing Director KRONES Nordic

  Ikona

  Do podjęcia współpracy z firmą PROSTER przekonały nas dobre opinie klientów i uznanie na rynku. Opierając się na doświadczeniu, współpracy przy uruchomieniu pilotażowej linii produkcyjnej, z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę PROSTER jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Zespół dał się poznać jako grupa specjalistów i pasjonatów kreatywnych rozwiązań. Wysoko oceniamy jakość wykonywanych przez nich usług. Zarówno analiza potrzeb, etap projektowania jak również samo wykonanie przebiegły bardzo sprawnie. Potwierdzamy, iż wybór firmy PROSTER to pewność doboru najlepszego rozwiązania - linia została dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb. Stała dyspozycyjność, zaangażowanie w projekty naszej firmy oraz wysokie kompetencje pracowników skladają się na wizytówkę PROSTERA

  Szczepan Haber,

  Dyrektor Zakładu BLACHOTRAPEZ

  Ikona

  Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami firmy Ruukki. Firma PROSTER charakteryzuje się rzetelnością i należytym zaangażowaniem w wykonywane prace. Zlecenie zostało zrealizowane sprawnie, dokładnie i terminowo. Polecamy firmę PROSTER jako wykonawcę kompetentnego i godnego zaufania, oferującego wysoką jakość usług.

  Rafał Chwał,

  Inżynier Procesu Ruukki Polska Sp.z.o.o.

  Ikona

  Firma PROSTER Sp. z o.o. w trakcie wykonywanych prac na terenie Canpack S.A. w Brzesku wykazała się fachowym doradztwem technicznym, jak również sumiennością w trakcie wykonania zleconych prac. Fachowe podejście wykonawcy do całego zakresu prac, jak również wykazane zrozumienie dla innych uczestników całego procesu pozwoliło na sprawne przeprowadzenie inwestycji, która została terminowo ukończona wraz z kompletem niezbędnej dokumentacji i protokołami odbiorczymi.

  Andrzej Syty,

  Project Manager CANPACK

  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo

  Twoja wiadomość została wysłana

  Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 8 godzin albo w najbliższym dniu roboczym.

  Przejdź na stronę główną