Prefabrykacja szaf sterowniczych

Prefabrykujemy szafy dystrybucyjne (do 5000A), technologiczne, sterownicze, strukturalne, lokalne, czy kasety sterownicze.

Porozmawiaj z doradcą
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Rozumiemy Twoje potrzeby

Wiemy, z jakimi wyzwaniami się mierzysz, ponieważ od blisko czterech dekad działamy w branży elektrotechniki i AKPiA, realizując szafy sterowniczo-zasilające. Rozumiemy, że wyzwaniem może być:

Osoba
Długa żywotność

Najwyższa jakość realizacji i materiałów wydłuża żywotność eksploatacji szaf, minimalizując ryzyka usterek.

Zgodność z normami, dyrektywami

Standaryzacja projektowania i realizacji sprawia, że wszystkie wyprodukowane szafy są bezpieczne i najwyższej jakości. Wystawiamy deklarację zgodności CE.

Elastyczność

Posiadamy własne standardy prefabrykacji szaf, jednocześnie zapewniając o elastyczności w dostosowaniu do indywidualnych wymagań i specyfikacji projektowych.

Bezpieczeństwo użytkowania

Podział zasilania oraz sterowanie układami w całych zakładach produkcyjnych wymaga najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Energooszczędność

Szafy prefabrykowane z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi podzespołów. Zapewnia to oszczędności na użytkowaniu energii.

Możliwość rozbudowy i modyfikacji

Projektujemy modułowo, co pozwala na łatwe rozbudowanie i modyfikacje w razie potrzeb.

montownia

Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych

Zapewniamy elastyczność w dostosowaniu do indywidualnych wymagań i specyfikacji. Dostosujemy konfigurację, rozmiar obudowy, układ wewnętrzny, komponenty, czy interfejs użytkownika do konkretnych potrzeb projektu. Projektujemy modułowo, co pozwala na łatwe rozbudowanie i modyfikacje w razie potrzeb.

Posiadamy również własne standardy i zautomatyzowany proces realizacji szaf sterowniczych i rozdzielnic, który przynosi korzyści:

1

Krótszy czas złożenia szafy

2

Minimalizacja ryzyka błędów

3

Pewność, że każda szafa spełnia te same normy, standardy i dyrektywy

4

Skrócony czas montażu w miejscu docelowym

1zmontowane szafy sterownicze na hali

Szeroki zakres realizacji

Prefabrykujemy szafy dystrybucyjne (do 5000A), technologiczne, sterownicze, strukturalne, lokalne, kasety sterownicze.

Nasze największe realizacje zawierały 120-140 szaf.

blank blank

test szafy sterowniczej

Testujemy według norm

Prefabrykacja odbywa się według dyrektyw 2014/35/UE, 2014/30/UE, 2011/65/UE, a także według norm PN-EN IEC 61439-1:2021-10 oraz PN-EN IEC 61439-2:2021-10.

Szafy i rozdzielnice testujemy według normy PN-EN 61439-2, która sprawdza m.in stopień ochrony obudów, ochronę przeciwporażeniową i integralność obwodu ochronnego, czy wewnętrzne obwody i połączenia elektryczne.

Realizacja zgodna z normami i dyrektywami daje pewność, że prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych dostarcza produkty skierowane na długą żywotność, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz minimalizację ryzyka przestojów.

Gotowe szafy otrzymują tabliczkę znamionową ze znakiem certyfikacji CE, określeniem norm oraz numerem fabrycznym.

tabliczka znamionowa szafy sterowniczej

elektromonter prefabrykujący szafę sterowniczą

Prefabrykacja z Proster

Od 39 lat zajmujemy się przemysłowymi instalacjami elektrycznymi oraz prefabrykacją szaf zasilająco-sterowniczych. Realizujemy także projekty automatyki, robotyki i montaże linii technologicznych. Tak szerokie doświadczenie sprawia, że znamy od podszewki potrzeby zakładów produkcyjnych.

1

Długa żywotność

2

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

3

Minimalizacja ryzyka przestojów

Porozmawiaj z doradcą

Wyślij pytanie lub zadzwoń pod +48 513 221 627. Porozmawiamy kilka minut o wyzwaniach, które przed Tobą stoją.

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Polityka prywatności oraz warunki.

  Opinie partnerów
  o naszej współpracy

  Ikona

  Zautomatyzowana linia pakująco-paletyzująca pozwala na osiąganie pełnej wydajności naszych linii produkcyjnych. Wszystkie czynności, wymagające pracy fizycznej, są wykonywane przez odpowiednie roboty, zapewniając bezpieczeństwo i ergonomię pracy dla operatorów linii produkcyjnych.

  Jakub Raczyński,

  Zastępca Dyrektora ds. Produkcji Efekt Plus

  Ikona

  Mając na uwadze bardzo napięte terminy realizacji inwestycji firma Proster wywiązała się z powierzonych zadań w sposób wyróżniający. Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z ustalonym harmonogramem, przy zachowaniu dużej dbałości o wysoką jakość montażu, estetykę i funkcjonalność. Na podkreślenie zasługuje również profesjonalizm i duże zaangażowanie całego personelu oraz nadzór firmy. Oprócz tego także właściwa organizacja prac na budowie, a także dbałość o bezpieczeństwo robót.

  Michał Biedrzycki,

  Managing Director KRONES Nordic

  Ikona

  Do podjęcia współpracy z firmą PROSTER przekonały nas dobre opinie klientów i uznanie na rynku. Opierając się na doświadczeniu, współpracy przy uruchomieniu pilotażowej linii produkcyjnej, z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę PROSTER jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Zespół dał się poznać jako grupa specjalistów i pasjonatów kreatywnych rozwiązań. Wysoko oceniamy jakość wykonywanych przez nich usług. Zarówno analiza potrzeb, etap projektowania jak również samo wykonanie przebiegły bardzo sprawnie. Potwierdzamy, iż wybór firmy PROSTER to pewność doboru najlepszego rozwiązania - linia została dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb. Stała dyspozycyjność, zaangażowanie w projekty naszej firmy oraz wysokie kompetencje pracowników skladają się na wizytówkę PROSTERA

  Szczepan Haber,

  Dyrektor Zakładu BLACHOTRAPEZ

  Ikona

  Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami firmy Ruukki. Firma PROSTER charakteryzuje się rzetelnością i należytym zaangażowaniem w wykonywane prace. Zlecenie zostało zrealizowane sprawnie, dokładnie i terminowo. Polecamy firmę PROSTER jako wykonawcę kompetentnego i godnego zaufania, oferującego wysoką jakość usług.

  Rafał Chwał,

  Inżynier Procesu Ruukki Polska Sp.z.o.o.

  Ikona

  Firma PROSTER Sp. z o.o. w trakcie wykonywanych prac na terenie Canpack S.A. w Brzesku wykazała się fachowym doradztwem technicznym, jak również sumiennością w trakcie wykonania zleconych prac. Fachowe podejście wykonawcy do całego zakresu prac, jak również wykazane zrozumienie dla innych uczestników całego procesu pozwoliło na sprawne przeprowadzenie inwestycji, która została terminowo ukończona wraz z kompletem niezbędnej dokumentacji i protokołami odbiorczymi.

  Andrzej Syty,

  Project Manager CANPACK

  Piotr Soja

  Inżynier Sprzedaży

  Porozmawiaj z doradcą

  Teraz najlepszą możliwością jest rozmowa

  Wyślij zapytanie i porozmawiamy kilka minut o Twoim produkcie oraz wyzwaniach, które przed Tobą stoją. Bez zobowiązań.

  Tel.: +48 513 221 627

  Porozmawiaj z doradcą
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo