Oferta pracy: Kierownik Robót Elektrycznych

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja robót instalacyjnych
  • Tworzenie oraz aktualizacja harmonogramów robót z zachowaniem terminowości ich wykonania
  • Przestrzeganie realizacji wyznaczonych budżetów i celów projektowych i działowych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz wsparcie w weryfikacji dokumentacji projektowej wykonawczej i powykonawczej
  • Uzgodnienie dokumentacji do odbioru projektu
  • Przestrzeganie wyznaczników w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. roczne doświadczenie przy realizacji inwestycji budowlanych
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności elektrycznej bez ograniczeń
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS Project)
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania
  • Uprawnienia SEP G1 – D
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Dyspozycyjność i Zaangażowanie
  • Prawo Jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

*Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

    Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Polityka prywatności oraz warunki.

    Co możemy Ci zaoferować?

    Od początku działalności jesteśmy firmą rodzinną, w której wzajemny szacunek i uśmiech są stałymi elementami codziennej pracy. Wierzymy w osobiste sukcesy naszych Pracowników, starając się zapewnić im najbardziej konkurencyjne warunki pracy.

    • Więcej niż podstawa

      Do stałego wynagrodzenia oferujemy dodatkowe świadczenia i dodatki zmianowe. Zyskasz także zniżki pracownicze na usługii produkty firmowe oraz premię za polecenie pracownika.

    • Programy rozwoju

      Liczne programy rozwoju kompetencji pracowników na każdym stanowisku pozwolą Ci podnieść kompetencje oraz zdobyć nowe umiejętności.

    • Doskonała komunikacja

      Wsłuchujemy się w pomysły naszych pracowników. Podczas formalnych spotkań, za pomocą ankiet oraz skrzynki kontaktowej.

    • Wsparcie zespołu specjalistów

      Dołączysz do grona wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Będziesz mógł liczyć na ich wsparcie.

    • Wspólna praca i nie tylko

      Zaprosimy Cię na imprezy sportowe, świąteczne spotkania towarzyskie oraz nieformalne spotkania z udziałem dyrekcji.

    • Dodatkowe benefity

      Dodatkowo oferujemy: klarowny system premiowy, dofinansowanie karty multisport, ubezpieczenie na życie, przedpłacone karty na święta, upominki dla dzieci, pomoc finansową w trudnych sytuacjach.

    Czym się zajmujemy?

    Od 1985 r. nieprzerwanie dostarczamy rozwiązania dla przemysłu. Nasze specjalności to: elektrotechnika, automatyka, mechanika, robotyka, utrzymanie ruchu.

    Zajmujemy się również projektowaniem i wykonawstwem elektroenergetycznych urządzeń rozdzielczych i sterowniczych niskiego napięcia. Pracowaliśmy dla:

    Elektromonterzy montujący szafę sterowniczą
    Siedziba firmy

    Nasi pracownicy lubią wyzwania

    Dlatego zapewniamy im branżowe szkolenia oraz profesjonalnie wyposażone miejsca pracy. Doceniamy kompetencję oraz doświadczenie. Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych ekspertów.

    Oto zasługi naszych zespołów

    Dzięki ciężkiej pracy naszych specjalistów uzyskaliśmy certyfikację ISO 9001:2015. Zdobyliśmy również nagrody: Gazele Biznesu 2008, Efektywna Firma 2011, Złoty płatnik 2017, Gepardy Biznesu 2018, Brylant Polskiej Gospodarki 2018. A także wyróżnienie od miesięcznika Forbes Forum Firm Rodzinnych 2019 i 2023 w kategorii firmy o przychodach do 100 mln PLN.