Instalacje elektryczne w branży spożywczej dla Krones

Projekt

Krones AG jest wiodącym na świecie producentem urządzeń do rozlewania i pakowania napojów i płynnych produktów spożywczych, jak i produktów farmaceutycznych, kosmetycznych i chemicznych w butelkach szklanych, butelkach PET oraz puszkach. Projekt w Norwegii, Lorenskog polegał na montażu instalacji elektrycznych linii do rozlewania napojów.

Zakres realizacji

W ramach współpracy z liderem wśród wytwórców maszyn dla przemysłu na świecie, zajęliśmy się kompleksowym montażem instalacji elektrycznych dla linii rozlewniczej, zapewniając optymalne funkcjonowanie procesów produkcyjnych.

Skrupulatnie zrealizowaliśmy montaż szaf elektrycznych i sterowniczych, włącznie z pulpitami lokalnymi przy urządzeniach technologicznych. Daje to łatwiejszą i bardziej efektywną kontrolę procesów. Zamontowaliśmy koryta kablowej przy głównych trasach i wzdłuż całej linii, co zagwarantowało poukładane i w pełni zabezpieczone przewody, przyczyniając się do bezpieczeństwa i utrzymania porządku. Starannie ułożyliśmy i podłączyliśmy przewody zasilające, co ma kluczowe znaczenie dla płynności pracy linii produkcyjnej oraz minimalizację możliwych awarii. Na koniec dokonaliśmy precyzyjnych pomiarów, które zapewniły o bezpieczeństwie i efektywności wykonanych instalacji.

Korzyści dla naszego partnera

Jesteśmy stałym partnerem Krones w instalacjach elektrotechnicznych i mechanicznych, stąd prace wykonywane są z powtarzalną, wysoką jakością

 • Wsparcie klienta w kwestiach technicznych

  pozwoliło uniknąć niepotrzebnych opóźnień i kosztów

 • Terminowość prac

  pozwoliła uniknąć kosztów związanych z opóźnieniami, a szybkie uruchomienie linii bezpośrednio wpłynęło na generowanie zysków dla klienta

 • Realizacja z rzetelnym partnerem

  potwierdzonym certyfikatem systemu zarządzania jakości ISO 9001 (sprawdź w stopce)

 • Wysoka jakość wykonywanych robót

  zapewnia bezpieczeństwo linii produkcyjnej i minimalizuje ryzyko awarii

Porozmawiaj z doradcą

Wyślij zapytanie i porozmawiamy kilka minut o Twoich potrzebach oraz wyzwaniach, które przed Tobą stoją.
Bez zobowiązań.

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Polityka prywatności oraz warunki.

  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo

  Nasza strona korzysta z plików Cookies do celów funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.   Dowiedz się więcej.