Instalacje elektryczne w branży spożywczej dla Krones

Projekt

Krones AG jest wiodącym na świecie producentem urządzeń do rozlewania i pakowania napojów i płynnych produktów spożywczych, jak i produktów farmaceutycznych, kosmetycznych i chemicznych w butelkach szklanych, butelkach PET oraz puszkach. Projekt w Norwegii, Lorenskog polegał na montażu instalacji elektrycznych linii do rozlewania napojów.

Zakres realizacji

W ramach współpracy z liderem wśród wytwórców maszyn dla przemysłu na świecie, zajęliśmy się kompleksowym montażem instalacji elektrycznych dla linii rozlewniczej, zapewniając optymalne funkcjonowanie procesów produkcyjnych.

Skrupulatnie zrealizowaliśmy montaż szaf elektrycznych i sterowniczych, włącznie z pulpitami lokalnymi przy urządzeniach technologicznych. Daje to łatwiejszą i bardziej efektywną kontrolę procesów. Zamontowaliśmy koryta kablowej przy głównych trasach i wzdłuż całej linii, co zagwarantowało poukładane i w pełni zabezpieczone przewody, przyczyniając się do bezpieczeństwa i utrzymania porządku. Starannie ułożyliśmy i podłączyliśmy przewody zasilające, co ma kluczowe znaczenie dla płynności pracy linii produkcyjnej oraz minimalizację możliwych awarii. Na koniec dokonaliśmy precyzyjnych pomiarów, które zapewniły o bezpieczeństwie i efektywności wykonanych instalacji.

Korzyści dla naszego partnera

Jesteśmy stałym partnerem Krones w instalacjach elektrotechnicznych i mechanicznych, stąd prace wykonywane są z powtarzalną, wysoką jakością

 • Wsparcie klienta w kwestiach technicznych

  pozwoliło uniknąć niepotrzebnych opóźnień i kosztów

 • Terminowość prac

  pozwoliła uniknąć kosztów związanych z opóźnieniami, a szybkie uruchomienie linii bezpośrednio wpłynęło na generowanie zysków dla klienta

 • Realizacja z rzetelnym partnerem

  potwierdzonym certyfikatem systemu zarządzania jakości ISO 9001 (sprawdź w stopce)

 • Wysoka jakość wykonywanych robót

  zapewnia bezpieczeństwo linii produkcyjnej i minimalizuje ryzyko awarii

Porozmawiaj z doradcą

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod +48 513 221 627. Porozmawiamy kilka minut o wyzwaniach, które przed Tobą.

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Polityka prywatności oraz warunki.

  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo
  Logo