PROSTER Sp. z o.o. to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma z branży automatyki przemysłowej. Powstała w 1985 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie zakładów przemysłowych na usługi z zakresu automatyki.

Działamy w branżach: spożywczej, budownictwie, ciepłownictwie, energetyce i wielu innych. Pracujemy w Polsce i w każdym zakątku świata. Naszą misją jest świadczyć usługi na najwyższym poziomie w zakresie elektrotechniki przez kompetentnych i zaangażowanych pracowników.

Jeśli nasza misja jest Ci bliska, jesteś ambitny, kreatywny, masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i znasz języki obce – czekamy na Twoją aplikację!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromonter

Opis Stanowiska:

wykonawstwo instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych na terenie Polski/Europy/Świata

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie elektrotechniczne
  • min. roczne doświadczenie w zawodzie elektromontera
  • doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych w zakładach przemysłowych
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • SEP – świadectwo kwalifikacyjne do 1 kV lub wyższe
  • pełna dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje w Polsce i za granicę
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość j. angielskiego i / lub niemieckiego
  • miejsce zamieszkania w promieniu 150 km od Brzeska

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży
  • bardzo dobre warunki finansowe

Jeżeli powyższa oferta wydała Ci się interesująca, prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja@proster.net.pl

Przysyłając swoje zgłoszenie proszę pamiętać o zamieszczeniu podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”

5189